Dikey peyzaj -Dikey Bahçe


Dikey peyzaj
Dikey peyzaj
Dikey bahçeler
Dikey bahçeler
Dikey bahçe Sistemi
Dikey bahçe Sistemi
Dikey Bitkilendirme
Dikey Bitkilendirme

Dikey Peyzaj

DİKEY BAHÇELERİMİZ, GÜVENİLİR bir TEKNİKLE, SİTEYE ÖZEL TASARIMLARI VE BİTKİLERDE UZMANLAŞTIRILMIŞTIR. Ortamdaki Stresin azaltılması, iç hava kalitesinin arttırılması, zihinsel sağlığın geliştirilmesi, çalışanların yogun tempoda yorgun günlerinin azaltılması veya sürdürülebilirlik konusundaki taahhüdünüzün gösterilmesi konusundaki ilgileriniz yüzünden buraya gelmiş olabilirsiniz. Duvarlar için yaşayan sanat arıyor olabilirsiniz. "Dikey bahçeler", "yeşil duvarlar", "dikey bahçe" veya sadece "dikey peyzajr" için hızla büyüyen pazar talebini takip eden bir mimar, peyzaj tasarımcısı veya müteahhit olabilirsiniz.

En iyisi olmak için çok uğraş verdik ve iddiamız, yaşayan duvar tasarımlarımızın test edilmiş güzelliği, sürdürülebilirliği, dayanıklılığı, kolay kurulumu ve düşük bakımı üzerinde duruyor.

Dikey Bahçe sistemleri

Neredeyse her dış yüzey üzerine kurulabilen esnek, modüler yaşam duvar sistemleri için dünyanın en iyi sağlayıcısı olarak performansını göstermekten gurur duyar ve herhangi bir evin veya iş yerinin en kapalı duvarlarında. Basitçe belirttiğimiz gibi, dikey yeşillendirme sistemleri üretiyoruz.

TASARIM

Dikey bahçelerin geleneksel bahçelerle aynı yaklaşımı ve özen gösterdiğini düşünüyoruz. Dikey Katmanlar, bitki dokusu, kontrast renkler, renk harmonisi ve Mevsimsel çiçekler , Asma bitkilerdne oluşan yeşil duvarlardan ziyade Dikey bahçe oluştururken dikkate aldıgımız unsurlardır.

Her tasarım ve bitki seçimi projeye özgü koşullara dayanmaktadır. Doğru yerde bitki seçimi sağlıklı ve güzel bir bahçe sağlamak için anahtardır. Çok çeşitli türler kullanıyor ve biyolojik çeşitliliğin hem estetik hem de işlevsel kaliteyi arttırdığına inanıyoruz.

QFS 'nin peyzaj mimarı, her proje için CAD tabanlı bir dikim planı geliştirir. Yerel iklim, güneş maruziyeti ve mimari bağlam, bitkileri seçerken ve bitki düzenlemesini hazırlarken düşünülen faktörlerdir.

Dikim planının ayrıntıları.
Dikey bahçe bitki türleri özenle seçilmesi gereken , ve bir hazırlık gerektiren bir süreç istemektedir, öncesinde bitkilerin alışım süreci için belirli zamanlarda yatay platformlarda bitkiler alıştırılmalıdır.

Dikey bahçe içeride ve dışarıda kurulabilir ve herhangi bir şekle uyarlanabilir. Her bahçede metre kare başına 25 kg'dan daha hafiftir ve bitkileri otomatik olarak sulayan entegre damla sulama sistemi ile birlikte gelir.
dikey bahçe fiyatları kullanılan sisteme ve m2 ye göre değişim gösterir,

Dayanıklı, çok katmanlı dikim keçesi, başlangıçtan itibaren yeşil ve yemyeşil bir bahçe üreten yüksek yoğunlukta bitki tutar. Doğal düşey peyzajda büyüyen koşulları çoğaltarak bitki için ideal bir ortam yaratır.Hizmetlerimiz!

Yeşil olarak da bilinen dikey bahçe
duvar veya yaşayan duvar kendine yeterli bir dikey bahçedir
Bir binanın dış veya iç duvarlarına tutturulmuş.
Yeşil olarak cephelerden (sarmaşık duvarlarından) farklıdırlar.
Bahçecilik dünyasının en sıcak trendlerinden biri "dikey bahçeler "dir , bitkilerin duvarlarda ve diğer yatay olmayan bölgelerde yetişmelerini sağlar

Açık alanınızın nasıl çalışmasını istediğinizi. Sıcak yaz gecelerinde bir yemek alanı olarak hizmet etmek ister misiniz? Bir sonraki akşam yemeğinize veya kızınızın doğum günü partisine ev sahipliği yapmak ister misiniz? Açık odanızda aradıklarınızdan daha fazla huzurlu bir okuma köşesi var mı?

Alanda yapmak istediğiniz pek çok şeyin bir listesini yapın ve QFS Bahçe Mobilyaları sayfasını ziyaret ederken kılavuz olarak kullanın .

Dış mekan kullanım alanlarının yeri ve tasarımı ailelerin ihtiyaç ve tercihlerine bağlı olacaktır. Planlanan özel kullanımlar ve kullanılabilir alan miktarı kullanım alanı boyutunu belirleyecektir. Kapalı ve açık alan etkinlikleri arasındaki ilişkileri düşünün. ,Gürültülü alanlar Mutfakların yakınında veya yeterli alanımız varsa n belki de evden uzak yer tercih edilecektir. , yatak odalarının yakınında bulunan alanlarda gürültülü kullanıma izin verilmeyecektir.