Dış Mekan Mutfakları


Terada Mutfak
Teras Mutfağı
Terasda Mutfak
Terasda Mutfak
Outdoor Kitchens
Photo 3
Outdoor Kitchens
Photo 4

   Açık hava mutfağı dekore edebilmek için öncelikle evin hangi alanına uygulayacağınıza karar verip buna göre planlama yapmanız gerekecek. Terasa, bahçeye ya da balkona uygulanacak açık hava mutfağının tesisatı birbirinden farklı olabileceği için uygulanacağı alana göre tasarlanıp imal edilmesi gerekir. Ayrıca dış mekanda kullanılacağı için hava koşullarına daha dayanıklı malzeme ve mobilyalar seçmek gereklidir.
   Açık hava mutfağında kullanacağınız mutfak ekipmanlarının paslanmaz çelikten ve endüstriyel özellikte olması gerekir. Ayrıca monte edileceği yuvanın da çelik ya da taş olması önemlidir. Aynı zamanda tezgah seçerken güneş ışınlarından etkilenmeyecek, ısınma, solma, kavlama yapmayacak malzemelerden seçmelisiniz. Bunun için masif ahşap, çelik, doğal taş ya da iroko gibi malzemeleri değerlendirebilirsiniz. Açık hava mutfağı dekore ederken yerleşim planını yemek alanı ile pişirme alanını yakın tutacak şekilde yapmalısınız bu sayede yemek pişirirken misafirlerinizle de ilgilenebilirsiniz. Ayrıca buzdolabı ve fırın gibi sıcak, soğuk üniteleri mesafeli yerleştirmek de mutfağınızı enerji kaybından korur. Tezgahı monte ederken hafif aşağı doğru eğim vererek yağmur suyunun üzerinde birikmesini engelleyebilirsiniz veya kapaklı hazır açık hava mutfak tezgahları alarak kötü havalarda kapağını kapalı tutabilirsiniz.
   Bütün bunların yanı sıra önemli bir ayrıntı da; açık hava mutfağını genelde akşam saatlerinde kullanacağınız için güçlü ve kullanışlı bir ışıklandırma sistemi sağlamalısınız.
Mutfak Tasarım ve Montaj Yönleri :
  • Çok sayıda uçtan uca peyzaj projeleri gerçekleştirirken, mevcut peyzajınızada bağımsız açık mutfak montajını da yaparız..
  • İstediğiniz tüm özellikleri ve unsurları bir araya getiren mükemmel açık mutfak planları sağlayabilen uzman tasarımcılara sahibiz.
  • Uzmanlarımız Tasarım fikirleri verdiklerinde ve materyalleri seçmenize yardımcı olurken, tüm çözümlerin mülkünüzde var olan tema ve tasarım konseptini tamamlayıcı olmasını sağlayacaklardır.
  • Kullanılan malzemeler aynı zamanda peyzaj düzenlemenizde kullanılmış olanlarla harmonik olacaktır. Bu, mülkünüze çok uyumlu bir görünüm oluşturur.
  • L şeklinde, U şeklinde, paralel yerleştirilmiş mutfak tezgahları gibi çeşitli mutfak planlarından birini seçebilirsiniz. Aslında, bir mutfak adası isterseniz, biz de bunu yüklemeye yardım edebiliriz.
  • Izgaralar ve barbeküler gibi tüm alet ve ekipmanlarınız için uygun alan olmasını sağlayacağız.
  • SMüşterilerimizin bir kısmı açık hava mutfağında mükemmelik planladığı için şömine veya ateş çukuru tesisatını da almaktan hoşlanıyor .
  • Dış mekan mutfak zemini için finişer taşları kullanılmasını öneriyoruz. Bunlar tuğla, beton veya doğal taştan yapılabilir.
  • İçinde oturma olanağı bulunan açık veranda mutfağının çevresi boyunca yarım yükseklikte istinat duvarları inşa edebiliriz. Bu, eğlendirirken bile çok fazla oturma alanı olmasını sağlar.
  • Çalışmalarımıza son derece odaklanıyoruz ve proje yönetimini de çok iyi idare ediyoruz.
  • Kullanılan en iyi materyal ve işçilik ve işlevsel , çarpıcı dış mekan mutfağı dizaynı elde etmenizi sağlar
  • İşlerimizi çok metodik ve düzgün bir şekilde tamamlayarak proje lerimizi zamanında tamamlıyoruz.
Özel Açık Mutfak Planları: Proje ne kadar büyük ya da küçük olursa olsun; en üst düzeyde uzmanlığa sahip olarak halledeceğiz. Müşterilerimize her açıdan beklentilerini aşan hizmetler sunmak bizim önceliğimizdir. Düşüncelerinizi hayata geçirmek için sizinle çok yakından çalışırız, bu yüzden istediğiniz dış mutfağı alırsınız.

 

 


Outdoor Kitchens
Photo 5
Outdoor Kitchens
Photo 6
Outdoor Kitchens
Photo 7
Outdoor Kitchens
Photo 8
Outdoor Kitchens
Photo 9
Outdoor Kitchens
Photo 10
Outdoor Kitchens
Photo 11


Hizmetlerimiz!
Contact Us