Gizlilik ve Güvenlik


1.                  GİZLİLİK POLİTİKASI

QFS peyzaj’ın (Quality Facility Managements LTD STI)gizlilik politikası aşağıda belirtildiği gibidir, QFS ve alt sayfalarını ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılılırsınız.

1.1 Sitemizde yer alan her türlü içerik, ürün ve kullanıcı yorumları veya üyeler tarafından siteye eklenmiş olan içerikler de dahil olmak üzere, düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (bir sözleşme ile üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları QFS ye aittir.
1.2 Kullanıcı tarafından sitede yayınlanmasına izin verilen tüm içerikler bilgilendirme amaçlı kullanılmaktadır.
1.3 QFS üyelik sırasında veya daha sonraki süreçlerde sizden bazı kişisel bilgiler talep edebilir, bu bilgilerin diğer üyelerin göremeyeceği ve ulaşamayacağı şekilde korunması ve güvenle saklanması için QFS tüm önlemleri almaktadır, bilgi alınan tüm sayfalar SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
1.4 Mesafeli satış sözleşmesi  yapılacak her alışveriş sırasında görülebilecek ve geçerli olacaktır.
1.5 QFS kullanıcı izinleri alınmış üyelere  e-posta ve diğer pazarlama yöntemleri ile bilgi  ve kampanya/promosyon mesajları gönderebilir. Bu mesajları almak istemiyorsanız e-posta içerisindeki üyelikten ayrıl linkine tıklayarak e-posta listesinden çıkabilirsiniz.
1.
1.8 Site içeriğinde Google Analytics’in Yeniden Pazarlama & Demografi ve İlgi Alanı Raporlaması özellikleri kullanılmaktadır. Reklam ayarları kullanılarak Görüntülü Reklamcılık için Google Analytics’in kapsamı dışında kalabilir ve Google Görüntülü Reklam Ağı reklamları özelleştirilebilir. Google Analytics ile sağlanan demografik bilgiler,e-ticaret sitesini ve varsa e-ticaret sitesi üzerinden verilen reklamları, kullanıcıların ilgi alanlarına göre özelleştirmek için kullanabilir. İşbu bilgiler, hedef kitle çalışmalarında kullanılırken diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam yayıncıları ile paylaşılabilir..
1.9 Kullanıcıların sitemize geçmişte yaptığı ziyaretleri temel alarak reklamlarla ilgili bilgi toplamak, reklamları optimize etmek ve yayınlamak üzere sitemiz tarafından ve Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılarca birinci taraf çerezler ile üçüncü taraf çerezler birlikte kullanılmaktadır.
1.10 Kişisel kullanıcı bilgileri, ancak resmi makamlarca talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince açıklama yapmak zorunda olunduğu durumlarda resmi makamlara açıklanacaktır.

1.11 Kullanıcı, işbu kullanım sözleşmesini onaylayarak, QFS ile paylaşmış olduğu bilgilerin şahsına ait olduğunu ve bu bilgilerin, satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülebilmesi amacıyla kullanılabileceğine onay vermektedir.
Hizmetlerimiz!

Yeşil olarak da bilinen dikey bahçe
duvar veya yaşayan duvar kendine yeterli bir dikey bahçedir
Bir binanın dış veya iç duvarlarına tutturulmuş.
Yeşil olarak cephelerden (sarmaşık duvarlarından) farklıdırlar.
Bahçecilik dünyasının en sıcak trendlerinden biri "dikey bahçeler "dir , bitkilerin duvarlarda ve diğer yatay olmayan bölgelerde yetişmelerini sağlar

Açık alanınızın nasıl çalışmasını istediğinizi. Sıcak yaz gecelerinde bir yemek alanı olarak hizmet etmek ister misiniz? Bir sonraki akşam yemeğinize veya kızınızın doğum günü partisine ev sahipliği yapmak ister misiniz? Açık odanızda aradıklarınızdan daha fazla huzurlu bir okuma köşesi var mı?

Alanda yapmak istediğiniz pek çok şeyin bir listesini yapın ve QFS Bahçe Mobilyaları sayfasını ziyaret ederken kılavuz olarak kullanın .

Dış mekan kullanım alanlarının yeri ve tasarımı ailelerin ihtiyaç ve tercihlerine bağlı olacaktır. Planlanan özel kullanımlar ve kullanılabilir alan miktarı kullanım alanı boyutunu belirleyecektir. Kapalı ve açık alan etkinlikleri arasındaki ilişkileri düşünün. ,Gürültülü alanlar Mutfakların yakınında veya yeterli alanımız varsa n belki de evden uzak yer tercih edilecektir. , yatak odalarının yakınında bulunan alanlarda gürültülü kullanıma izin verilmeyecektir.