QFS Peyzaj Hakkında

Amacımız yaşam alanlarının tüm evrelerine katkı saglayıp , yaratıcı tasarımları gerçege dönüştürermektir

Yaşam stilinizi yansıtan peyzaj ve çevre düzenlemeleri tasarlayıp inşa ediyoruz ,Peyzaj tasarım, Rulo çim, sert zemin, bahçe bakım, çim bakımı, çocuk oyun grubu, Çocuk Parkı, dikey peyzaj, dikey bahçe, duvar bahçeleri, Doğal taş, drenaj, fiskiye, havuz, kamelya, Kaya bahçeleri, otomatik sulama sistemleri ,havuz inşşası , ayrıca onarım ve bahçıvanlık hizmetleride veriyoruz , bir çok farklı türde turf, toprak , bitki, çiçek ve çim satışımız vardır.

QFS peyzaj

sizin tüm çevre düzenlemesi ihtiyacınıza hizmet vermektedir . Öncelikli hedefimiz sizin tasarladıklarınızı eksiksiz yaratabilmektir , fikirlerinizin oluşmasında katkıda verebiliriz, yada katkınızla tamamen sizin için tasarlayabiliriz , .


Portfoyumuz
  • Our Portfolio
  • Our Portfolio
  • Our Portfolio

Sanal Gerçeklik Peyzaj mimarları

, mimarlar, planlayıcılar ve geliştiriciler için güçlü bir araçtır - Peyzaj mimarlık firmaları için, bu, müşterilere, tasarladıkları bir yerin işe yaradığını - insanların orada dolaşmakdan hoşlandığını, oradaki oyuncuyu sevdiklerini, ambiansın insanları çekdiğini gerçekten göstermelerinin mükemmel bir yoludur.

İyi tasarlanmış bir konut peyzajı:

Evin içinden güzel manzaralar ve açık hava için konforlu odalar yaratmakla kalmaz, aynı zamanda bir evin ve mahallenin gayrimenkul değerini önemli ölçüde artırabilir. Ama bekleyin daha var! Dikkatle yerleştirilen bitkilerin ayrıca evinizin ısıtma ve soğutma enerjisi ihtiyaçlarını önemli ölçüde azaltabileceğini biliyor muydunuz?