İstinat Duvarları

peyzaj aydınlatmasıMülkünüz için sahip olabileceğiniz en iyi peyzaj eklemeleri arasında istinat duvarları gelir. Mülkünüz bir eğimde kurulmuşsa veya dengesiz topraklara sahip bölgeleriniz varsa özellikle şiddetli yağışlar veya deprem meydana geldiğinde, bu gibi faktörler felâket olabilir.

QFS peyzaj olarak mülkünüzün her yerinde çeşitli yapılara koruma sağlayacak sağlamlığını koruyan duvarlar tasarlar ve inşa ederiz, bunun yanı sıra güzelliğini de geliştiririz. Daha fazla ayrıntı için şimdi bizi arayın.

Duvarların Korunması Fonksiyonları

Bir istinat duvarının en iyi bilinen fonksiyonu bir emniyet özelliği gibidir. Özellikle, yerçekimi, şiddetli yağmur, deprem ve benzeri birçok faktör nedeniyle kazara toprakların aşınmasını engeller. Bir istinat duvarı da, çoğunlukla düz olmayan eğimli alanlarda olmak üzere, iki farklı yüksekliğe ait toprağı bağlar.
Bir çok istinat duvarı, mühendislik ve yol yapımı, tarım, mülk geliştirme, peyzaj ve diğer pek çok alanda belirli amaçlara hizmet eder. Peyzajda, istinat duvarı genellikle iki ana işleve sahiptir: toprak tutma ve estetik arttırma. Eviniz veya mülkünüz gevşek veya dengesiz bir toprak olan bir eğim veya engebeli alana yakınsa, mülkünüzün ve yapılarının zarar görmesini önlemek için bu alanın etrafında bir istinat duvarı sistemi kurulması önemlidir. Bu esnada, güzel yapılmış bir istinat duvarı, dekoratif özelliklere sahip çeşitli malzemeler kullanılarak yapılabileceğinden, herhangi bir mülkün genel görünümünü iyileştirebilir.

Dayanıklı Duvarlarımızın Kalitesi

QFS peyzaj Dizayn da, olağanüstü yapı ve güzelliğinde istinat duvarları tasarlıyor ve yaratıyoruz. Üstün beton bloklar kullanarak, inşa ettiğimiz istinat duvarlarının ömür boyu süreceğini garanti ederiz. Bu bloklar, kurulumu kolaydır, dayanıklıdır ve çok esnek dizayn edilmiştir. Beton blokların yanı sıra istinat duvarınızın ana malzemesi olarak tuğla veya taşlar da kullanabiliriz.
dış mekan aydınlatmaDuvarları Korurken Bu arada, yetenekli tasarım ekibimizin yardımıyla, tasarım fikirlerinizi, kişisel zevkiniz hakkında çok şey konuşan çarpıcı bir istinat duvarına dönüştürebiliriz. Malzemelere ve tasarıma gelince size mümkün olan en fazla esneklik vereceğiz, böylece gerçekten kişiselleştirilmiş bir yapıya sahip olabilirsiniz.
Gerçekten ve gururla kendinize ait çağıracak çarpıcı istinat duvarları istiyorsanız lütfen bugün bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Bu açık yapıları tasarlayan ve inşa eden tecrübemizle, mülkünüzün toprak erozyonundan kaynaklanan hasarlardan korunmasını sağlayacak, estetik olarak üstün ve dayanıklı duvarlara sahip olduğunuz garanti edilmektedir. Esnek fiyatlarımızla, bütçenize bağlı olarak ihtiyacınız olan profesyonel peyzaj yükleme hizmetlerine sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz.>

Hizmetlerimiz!

Yeşil olarak da bilinen dikey bahçe
duvar veya yaşayan duvar kendine yeterli bir dikey bahçedir
Bir binanın dış veya iç duvarlarına tutturulmuş.
Yeşil olarak cephelerden (sarmaşık duvarlarından) farklıdırlar.
Bahçecilik dünyasının en sıcak trendlerinden biri "dikey bahçeler "dir , bitkilerin duvarlarda ve diğer yatay olmayan bölgelerde yetişmelerini sağlar

Açık alanınızın nasıl çalışmasını istediğinizi. Sıcak yaz gecelerinde bir yemek alanı olarak hizmet etmek ister misiniz? Bir sonraki akşam yemeğinize veya kızınızın doğum günü partisine ev sahipliği yapmak ister misiniz? Açık odanızda aradıklarınızdan daha fazla huzurlu bir okuma köşesi var mı?

Alanda yapmak istediğiniz pek çok şeyin bir listesini yapın ve QFS Bahçe Mobilyaları sayfasını ziyaret ederken kılavuz olarak kullanın .

Dış mekan kullanım alanlarının yeri ve tasarımı ailelerin ihtiyaç ve tercihlerine bağlı olacaktır. Planlanan özel kullanımlar ve kullanılabilir alan miktarı kullanım alanı boyutunu belirleyecektir. Kapalı ve açık alan etkinlikleri arasındaki ilişkileri düşünün. ,Gürültülü alanlar Mutfakların yakınında veya yeterli alanımız varsa n belki de evden uzak yer tercih edilecektir. , yatak odalarının yakınında bulunan alanlarda gürültülü kullanıma izin verilmeyecektir.