otomatik sulama sistemleri  Otomatik sulama sistemleriBahçenizde sulama hortumuna ve personele ihtiyaç duyulmadan, çim ve bitkilerinizin otomatik olarak ihtiyacı kadar su almasını sağlayan sistemdir, zaman rölesi sayesinde periyodik olarak otomatik sulama yapar , ilave edilecek yağmur ve nem sensorleri sayesinde , gereksiz sulama yapılmasını sağlayarak israfı önler . Sprinkler sistemiyle Yağmurlama Sulama Sistemi; su kaynağı, pompa, boru hatları, boru bağlantı elemanları, vanalar , kumandalar, sensorlar ve yağmurlama başlıklarından oluşur. QFS peyzaj, bahçe planlamanızı yaparken toprak özelliklerini inceliyor ve en uygun çözümleri sunuyor.
otomatik sulama sistemi
Otomatik Sulama Sistemi Faydaları :
  • Sulama zamanı ayarı ile % 100 verim sağlanır.
  • Bitkileriniz gerektiği kadar sulanır.
  • Yağmur sensörü gereksiz sulamayı önler.
  • Hortumla sulamaya göre %50 oranında su tasarrufu sağlanır.
  • Evinizden uzaktayken, Endişe etmezsiniz.
  • Sistemin otomasyonla kontrol edilmesi sonucu bitki stresi en az düzeye indirilmekte ve bakım işleri çok az bir işgücü ile karşılanabilmektedir.

Hizmetlerimiz!

Yeşil olarak da bilinen dikey bahçe
duvar veya yaşayan duvar kendine yeterli bir dikey bahçedir
Bir binanın dış veya iç duvarlarına tutturulmuş.
Yeşil olarak cephelerden (sarmaşık duvarlarından) farklıdırlar.
Bahçecilik dünyasının en sıcak trendlerinden biri "dikey bahçeler "dir , bitkilerin duvarlarda ve diğer yatay olmayan bölgelerde yetişmelerini sağlar

Açık alanınızın nasıl çalışmasını istediğinizi. Sıcak yaz gecelerinde bir yemek alanı olarak hizmet etmek ister misiniz? Bir sonraki akşam yemeğinize veya kızınızın doğum günü partisine ev sahipliği yapmak ister misiniz? Açık odanızda aradıklarınızdan daha fazla huzurlu bir okuma köşesi var mı?

Alanda yapmak istediğiniz pek çok şeyin bir listesini yapın ve QFS Bahçe Mobilyaları sayfasını ziyaret ederken kılavuz olarak kullanın .

Dış mekan kullanım alanlarının yeri ve tasarımı ailelerin ihtiyaç ve tercihlerine bağlı olacaktır. Planlanan özel kullanımlar ve kullanılabilir alan miktarı kullanım alanı boyutunu belirleyecektir. Kapalı ve açık alan etkinlikleri arasındaki ilişkileri düşünün. ,Gürültülü alanlar Mutfakların yakınında veya yeterli alanımız varsa n belki de evden uzak yer tercih edilecektir. , yatak odalarının yakınında bulunan alanlarda gürültülü kullanıma izin verilmeyecektir.