peyzaj Bakımı ve diger hizmetlerimiz

Günümüz mülk yöneticilerinin sorumluluklarının büyük olduğunu biliyoruz. Güvenlik, bütçeleme ve talep eden kiracılarla zaman yönetimi, büyük bir odak noktası haline gelir. Bu sorunları azaltamayız, ancak bakım hizmetlerimizle peyzajınızı yönetmek için harcayacağınız süreyi azaltabilirsiniz.QFS peyzaj dış bakımınızın tüm yönlerini sürdürecek ve mülkünüzün durumuyla sizi güncel tutacak bir raporlama sistemi sunacaktır. Peyzajınızın sağlık durumunu izleyeceğiz ve aynı zamanda uzun vadede genel manzarayı nasıl geliştirebileceğiniz konusunda fikir edineceğiz.

QFS  ofis parkları, evleri,  dernekleri, kurumsal kampüsler, perakende alanları, sanayi parkları ve misafirperverliği korumak konusunda uzmanlaşmıştır.

Ayrıca çim serme hizmetlerimiz mevcuttur
Hizmetlerimiz - Teslimat Kamyonumuz ve forkliftimiz ile çim sunmaktayız. Teslimat ücreti, yolculuk başı olup kilometre mesafesine ve sipariş edilen palet sayısına dayanmaktadır. A

Hizmetlerimiz - Montaj
Kurulum
 çim Kurulum ekibimiz sizin için uygun olan bir zamanda çimlerinizi makul bir fiyata serebilir Sadece bizi arayın ve kaç metre kare kaplamak istediğinizi bize bildirin ve size telefonla doğru bir tahminde bulunalım. Kir işi veya eski ot gibi ek işler siteden temizlenmesi gerekiyorsa, işi yerinde görüp fiyat ve bilgi verecek bir uzman gönderelim.

     

Hizmetlerimiz!

Yeşil olarak da bilinen dikey bahçe
duvar veya yaşayan duvar kendine yeterli bir dikey bahçedir
Bir binanın dış veya iç duvarlarına tutturulmuş.
Yeşil olarak cephelerden (sarmaşık duvarlarından) farklıdırlar.
Bahçecilik dünyasının en sıcak trendlerinden biri "dikey bahçeler "dir , bitkilerin duvarlarda ve diğer yatay olmayan bölgelerde yetişmelerini sağlar

Açık alanınızın nasıl çalışmasını istediğinizi. Sıcak yaz gecelerinde bir yemek alanı olarak hizmet etmek ister misiniz? Bir sonraki akşam yemeğinize veya kızınızın doğum günü partisine ev sahipliği yapmak ister misiniz? Açık odanızda aradıklarınızdan daha fazla huzurlu bir okuma köşesi var mı?

Alanda yapmak istediğiniz pek çok şeyin bir listesini yapın ve QFS Bahçe Mobilyaları sayfasını ziyaret ederken kılavuz olarak kullanın .

Dış mekan kullanım alanlarının yeri ve tasarımı ailelerin ihtiyaç ve tercihlerine bağlı olacaktır. Planlanan özel kullanımlar ve kullanılabilir alan miktarı kullanım alanı boyutunu belirleyecektir. Kapalı ve açık alan etkinlikleri arasındaki ilişkileri düşünün. ,Gürültülü alanlar Mutfakların yakınında veya yeterli alanımız varsa n belki de evden uzak yer tercih edilecektir. , yatak odalarının yakınında bulunan alanlarda gürültülü kullanıma izin verilmeyecektir.